Kétheti műsor küldéssel

BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79698 Vasas - Genesys OSC Újbuda aug. 22. 11:00 Kovács Soma Derekasné Domonkos Szilvia Mészáros Kitty Császár György
Komjádi Ercse Norbert
79703 BVSC-Zugló - Genesys OSC Újbuda aug. 23. 13:00 Sikter Richárd Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Kenéz György
Szőnyi út 50-es sátor Tóth Bendegúz
79711 SZVPS - Szolnoki Dózsa aug. 23. 13:00 Duray András Miklós Dóra Barta Lajos Kosztolánczy György
Tiszavirág uszoda, Szeged Kevi Tamás
79714 Szentes - SZVPS aug. 24. 11:30 Ercse Norbert Benedek Tamás Pásztor Antal Németh Attila
Szentes - fedett Kevi Tamás
79696 BVSC-Zugló - Vasas aug. 25. 13:00 Csizmadia Zsolt Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Császár György
Szőnyi út 50-es sátor Duray András
79734 Kaposvári VK - AVUS aug. 25. 14:00 Csanádi Zsolt Ácsné Szöllőssy Krisztina Kovács Gábor Vojvoda István
Kaposvár Pintér János
79700 Genesys OSC Újbuda - Oázis SC aug. 25. 15:00 Bujka János Beszédes Réka Dorka Tengelics Roland Várkonyi Gabriella
Nyéki I. - 33m-es Petik András
BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79943 A-HÍD VASAS PLAKET - Kaposvári VK aug. 25. 18:30 Bereczki Miklós Kis-Nemes Bianka Baracskai Vidor Marnitz Miklós
Komjádi Tóth Koppány Dobos Viola
79941 EPS-Honvéd - Tigra-Zf-Eger aug. 25. 19:00 Ercse Norbert Kocsák Karina Lilla Bors Dorottya Godova Gábor
Kőér u. Kovács Soma Kraut Krisztina
79945 Genesys OSC Újbuda - Szolnoki D Praktiker aug. 25. 19:00 Vogel Gábor Magyar Natali Pásztor Márta Bátori György
Szőnyi út Varga Márk Derekasné Domonkos Szilvia
79947 FTC Telekom - BVSC-Zugló aug. 25. 19:00 Kenéz György ifj. Zugonics Péter Laposa Lajos Tóth Imre
Népliget Tóth Sándor Tengelics Roland
79948 BVSC-Zugló - FTC Telekom aug. 26. 19:00 Kovács Cs. Tamás Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Németh Attila
Szőnyi út Csanádi Zsolt Bors Dorottya
79942 Tigra-Zf-Eger - EPS-Honvéd aug. 27. 11:00 Rubos Károly Kormos Sándor Laposa Lajos Kosztolánczy György
Eger-Bárány Petik András Sándor Péter
79944 Kaposvári VK - A-HÍD VASAS PLAKET aug. 27. 11:00 Csizmadia Zsolt Ácsné Szöllőssy Krisztina Pásztor Márta Kenéz György
Kaposvár Tordai Gábor Kovács Gábor
79946 Szolnoki D Praktiker - Genesys OSC Újbuda aug. 27. 18:00 Ercse Norbert Bódi Csaba Miklósfalvi Éva Molnár Tamás dr.
Szolnok Kun György Modla Csilla
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80302 FTC-Telekom - AVUS aug. 29. 13:30 Kollár György Zugonics Péter Miklósfalvi Éva Koós László
Népliget Duray András
80304 KSI SE - Genesys OSC Újbuda aug. 30. 12:30 Ercse Norbert Horváth Viktória Horváth József Kenéz György
Széchy T. u. Margitsz. Kendeházi Máté
80303 UVSE - PannErgy-Miskolc aug. 30. 16:00 Bereczki Miklós Mészáros Kitty Horváth József Várkonyi Gabriella
Hajós A uszoda - 50m-es Füzesi Zsolt
80301 BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa aug. 31. 13:00 Csanádi Zsolt Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Szőnyi út Rózsavölgyi Dániel
80305 BVSC-Zugló - FTC-Telekom szept. 02. 13:00 Tóth Koppány Mátyás Attila Bors Dorottya Bátori György
Hajós A uszoda - 50m-es Kovács Cs. Tamás Kraut Krisztina
80306 UVSE - KSI SE szept. 02. 14:30 Kevi Tamás Mátyás Attila Bors Dorottya Császár György
Hajós A uszoda - 50m-es Kun György Kraut Krisztina
BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80307
A-HÍD VASAS PLAKET - Genesys OSC Újbuda szept. 02. 17:30 Csanádi Zsolt Kraut Krisztina Laposa Lajos Székely Zoltán Tóth Koppány
Hajós A uszoda - 50m-es Kollár György Bors Dorottya Mátyás Attila Németh Attila Donauer Márk dr.
80308
EPS-Honvéd - FTC Telekom szept. 02. 19:00 Petik András Bors Dorottya Laposa Lajos Marjay Zsolt Tóth Koppány
Hajós A uszoda - 50m-es Rubos Károly Kraut Krisztina Mátyás Attila Marnitz Miklós Rózsavölgyi Dániel
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80329 BVSC-Zugló - KSI SE szept. 03. 13:30 Csanádi Zsolt Mátyás Attila Bors Dorottya Németh Attila
Hajós A uszoda - 50m-es Kenéz György ifj. Kraut Krisztina
80328 FTC-Telekom - UVSE szept. 03. 15:00 Rubos Károly Mátyás Attila Bors Dorottya Székely Zoltán
Hajós A uszoda - 50m-es Varga Márk Kraut Krisztina
BENU Férfi Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80309
A-HÍD VASAS PLAKET - FTC Telekom szept. 03. 18:30 Kovács Cs. Tamás Kraut Krisztina Laposa Lajos Molnár Tamás dr. Kendeházi Máté
Hajós A uszoda - 50m-es Kun György Bors Dorottya Mátyás Attila Kosztolánczy György Rózsavölgyi Dániel
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80317 YBL WPC - FVSE szept. 08. 16:00 Tóth Bendegúz Benedek Tamás Tordai Gábor Juhász György ifj.
Szentes - fedett Ercse Norbert
80320 TVSE - PannErgy-Miskolc szept. 08. 17:00 Donauer Márk dr. Kardos Sándor Fodor Rajmund Császár György
Debrecen Kevi Tamás
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80324 FVSE - Legrand Szentes szept. 08. 17:15 Ercse Norbert Benedek Tamás Tóth Bendegúz Juhász György ifj.
Szentes - fedett Tordai Gábor
80327 PannErgy-Miskolc - CPVSE szept. 08. 18:15 Kevi Tamás Kardos Sándor Donauer Márk dr. Császár György
Debrecen Fodor Rajmund
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80310 Legrand Szentes - YBL WPC szept. 08. 18:30 Tordai Gábor Benedek Tamás Ercse Norbert Juhász György ifj.
Szentes - fedett Tóth Bendegúz
80313 CPVSE - TVSE szept. 08. 19:30 Fodor Rajmund Kardos Sándor Kevi Tamás Császár György
Debrecen Donauer Márk dr.
Halassy Olivér emléktorna
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79954 UVSE - BFSE szept. 09. 09:00 Fekete Dávid Beszédes Réka Dorka Bátori György
Szőnyi út
79960 Genesys OSC Újbuda - Tigra-Zf-Eger szept. 09. 09:00 Lénárt György Roszik Ágnes Anetta Marjay Zsolt
Szőnyi út
79950 UVSE - PannErgy-MVLC szept. 09. 09:30 Fekete Dávid Beszédes Réka Dorka Bátori György
Szőnyi út
79959 HVSC - Psn Zrt. szept. 09. 09:30 Lénárt György Roszik Ágnes Anetta Marjay Zsolt
Szőnyi út
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80316 Legrand Szentes - YBL WPC szept. 09. 10:00 Ercse Norbert Barta Judit Mohi Márk Székely Zoltán
Szentes - fedett Ádám Frank
80319 CPVSE - TVSE szept. 09. 10:00 Csizmadia Zsolt Németh Gábor Duray András Kenéz György
Debrecen Bors Dorottya
Halassy Olivér emléktorna
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79949 BFSE - AVUS szept. 09. 10:00 Lénárt György Roszik Ágnes Anetta Marjay Zsolt
Szőnyi út
79968 FVSE - Tigra-Zf-Eger szept. 09. 10:00 Fekete Dávid Beszédes Réka Dorka Bátori György
Szőnyi út
79958 BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC szept. 09. 10:30 Fekete Dávid Roszik Ágnes Anetta Marjay Zsolt
Szőnyi út
79967 Psn Zrt. - Genesys OSC Újbuda szept. 09. 10:30 Lénárt György Beszédes Réka Dorka Bátori György
Szőnyi út
79957 AVUS - UVSE szept. 09. 11:00 Lénárt György Roszik Ágnes Anetta Marjay Zsolt
Szőnyi út
79966 HVSC - FVSE szept. 09. 11:00 Fekete Dávid Beszédes Réka Dorka Bátori György
Szőnyi út
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80323 YBL WPC - FVSE szept. 09. 11:15 Ádám Frank Barta Judit Ercse Norbert Székely Zoltán
Szentes - fedett Mohi Márk
80326 TVSE - PannErgy-Miskolc szept. 09. 11:15 Bors Dorottya Németh Gábor Csizmadia Zsolt Kenéz György
Debrecen Duray András
Halassy Olivér emléktorna
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79956 BFSE - BVSC-Zugló szept. 09. 11:30 Molnár Balázs Derekasné Domonkos Szilvia Nóvé Gyula
Szőnyi út
79965 Tigra-Zf-Eger - Psn Zrt. szept. 09. 11:30 Tóth Bendegúz Magyar Natali Subasitz Mihály
Szőnyi út
79955 PannErgy-MVLC - AVUS szept. 09. 12:00 Molnár Balázs Derekasné Domonkos Szilvia Nóvé Gyula
Szőnyi út
79964 Genesys OSC Újbuda - HVSC szept. 09. 12:00 Tóth Bendegúz Magyar Natali Subasitz Mihály
Szőnyi út
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80312 FVSE - Legrand Szentes szept. 09. 12:30 Mohi Márk Barta Judit Ádám Frank Székely Zoltán
Szentes - fedett Ercse Norbert
80315 PannErgy-Miskolc - CPVSE szept. 09. 12:30 Duray András Németh Gábor Bors Dorottya Kenéz György
Debrecen Csizmadia Zsolt
Halassy Olivér emléktorna
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79953 BVSC-Zugló - UVSE szept. 09. 12:30 Tóth Bendegúz Magyar Natali Subasitz Mihály
Szőnyi út
79963 FVSE - Genesys OSC Újbuda szept. 09. 12:30 Molnár Balázs Derekasné Domonkos Szilvia Nóvé Gyula
Szőnyi út
79952 PannErgy-MVLC - BFSE szept. 09. 13:00 Tóth Bendegúz Magyar Natali Subasitz Mihály
Szőnyi út
79962 Tigra-Zf-Eger - HVSC szept. 09. 13:00 Molnár Balázs Derekasné Domonkos Szilvia Nóvé Gyula
Szőnyi út
79951 AVUS - BVSC-Zugló szept. 09. 13:30 Tóth Bendegúz Magyar Natali Subasitz Mihály
Szőnyi út
79961 Psn Zrt. - FVSE szept. 09. 13:30 Molnár Balázs Derekasné Domonkos Szilvia Nóvé Gyula
Szőnyi út
80582 BVSC-Zugló - HVSC szept. 09. 15:00 Molnár Balázs Derekasné Domonkos Szilvia Nóvé Gyula
Szőnyi út 50-es sátor
80583 PannErgy-MVLC - FVSE szept. 09. 15:00 Tóth Bendegúz Magyar Natali Subasitz Mihály
Szőnyi út
80581 AVUS - Tigra-Zf-Eger szept. 09. 15:30 Biró Viktor Horváth Viktória Németh Attila
Szőnyi út
80580 BFSE - Psn Zrt. szept. 09. 16:00 Biró Viktor Horváth Viktória Németh Attila
Szőnyi út
80579 UVSE - Genesys OSC Újbuda szept. 09. 16:30 Biró Viktor Horváth Viktória Németh Attila
Szőnyi út
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80318 FVSE - Legrand Szentes szept. 10. 10:00 Kollár György Benedek Tamás Tóth Koppány Koós László
Szentes - fedett Szentkereszti Gabriella
80321 PannErgy-Miskolc - CPVSE szept. 10. 10:00 Bereczki Miklós Németh Gábor Füzesi Zsolt Godova Gábor
Debrecen Horváth József
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80322 Legrand Szentes - YBL WPC szept. 10. 11:15 Szentkereszti Gabriella Benedek Tamás Kollár György Koós László
Szentes - fedett Tóth Koppány
80325 CPVSE - TVSE szept. 10. 11:15 Horváth József Németh Gábor Bereczki Miklós Godova Gábor
Debrecen Füzesi Zsolt
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80311 YBL WPC - FVSE szept. 10. 12:30 Tóth Koppány Benedek Tamás Szentkereszti Gabriella Koós László
Szentes - fedett Kollár György
80314 TVSE - PannErgy-Miskolc szept. 10. 12:30 Füzesi Zsolt Németh Gábor Horváth József Godova Gábor
Debrecen Bereczki Miklós
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79855 ZUE.hu SZVE - Szolnoki D Praktiker szept. 13. 17:00 Ercse Norbert Barta Lajos Pásztor Márta Németh Attila
Tiszavirág uszoda, Szeged Kovács Cs. Tamás Sándor Péter
79854 UVSE - BVSC-Zugló szept. 13. 18:00 Vogel Gábor Dobos Viola Kis-Nemes Bianka Lipovics Zoltán
Hajós A uszoda - 50m-es Mohi Márk Magyar Natali
79851 Metalcom Szentes - Genesys OSC Újbuda szept. 13. 19:00 Fodor Rajmund Benedek Tamás Barta Judit Godova Gábor
Szentes - fedett Ádám Frank Kádár József ifj.
79852 Kaposvári VK - EPS-Honvéd szept. 13. 19:00 Kollár György Ácsné Szöllőssy Krisztina Laposa Lajos Bátori György
Kaposvár Varga Márk Kovács Gábor
79853 PVSK- Mecsek Füszért - A-HÍD VASAS PLAKET szept. 13. 19:00 Berki András Zsigrai János Juhász Tibor Székely Zoltán
Pécs-Abay Tóth Sándor Arató Zoltán
79856 PannErgy-Miskolc - Tigra-Zf-Eger szept. 13. 19:30 Kun György Németh Gábor Rózsavölgyi Dániel Juhász György ifj.
Miskolc, Kemény D. Csanádi Zsolt Pintér János
79850 FTC Telekom - KSI SE szept. 13. 20:00 Bereczki Miklós Zugonics Péter Miklósfalvi Éva Császár György
Népliget Duray András Beszédes Réka Dorka
79862 FTC Telekom - Metalcom Szentes szept. 15. 20:00 Csanádi Zsolt Zugonics Péter Miklósfalvi Éva Subasitz Mihály
Népliget Némethy Richárd Derekasné Domonkos Szilvia
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81593 BVSC-Zugló - UVSE szept. 16. 00:00
ELHALASZTVA
81595 Honvéd - BVSC-Zugló szept. 16. 00:00
ELHALASZTVA
81594 KSI SE - Genesys OSC Újbuda szept. 16. 09:00 Golopencza Ádám Pál Vincze Szabolcs Bálint Kollarics Gábor Bátori György
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I/B. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79969 AVUS - DVSE-Master Good szept. 16. 10:00 Pagács Sándor Maxim Imola Körösfőy László Szentgyörgyi Ferenc
Szombathely Bujka János
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80153 Csongrád - SZVTK szept. 16. 10:00 Bereczki Miklós Varga-Pergel Judit Varga Márk Wolf Péter
Csongrád
80285 KVSE - Balaton VK szept. 16. 10:00 Tóth Bendegúz Balázs Bálint Győri Attila Székely Zoltán
Nagykanizsa
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81592 FTC-Telekom - PSN ZRT. szept. 16. 10:00 Kollarics Gábor Vincze Szabolcs Bálint Golopencza Ádám Pál Bátori György
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I/B. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79971 PTE-PEAC - VIWA OSC szept. 16. 10:30 Pintér János Zsigrai János Arató Zoltán Vojvoda István
Pécs-Abay Veilandics Zoltán
79974 HVSC - Oázis SC szept. 16. 11:00 Juhász Tibor Benedek Tamás Piti László Pengő László
Hmvásárhely Pásztor Antal
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80261 KVE - SE SK szept. 16. 11:00 Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Horváth József Császár György
Tatabánya
80152 Békéscsaba - SZUVTE BT szept. 16. 11:15 Varga Márk Varga-Pergel Judit Bereczki Miklós Wolf Péter
Csongrád
80281 UNI-GYŐR GYVSE - PTE-PEAC szept. 16. 11:15 Győri Attila Balázs Bálint Tóth Bendegúz Székely Zoltán
Nagykanizsa
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79863 KSI SE - Tigra-Zf-Eger szept. 16. 11:30 Kun György Kocsák Karina Lilla Laposa Lajos Juhász György ifj.
Komjádi Csizmadia Zsolt Kerecsen Fanni
Férfi OB I/B. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79973 ASI DSE - Ceglédi VSE szept. 16. 11:30 Ádám Frank Kis-Nemes Bianka Kiss Dániel Koós László
Kőér u. Donauer Márk dr.
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81596 PSN ZRT. - KSI SE szept. 16. 11:30 Sipos Dávid Vermes Balázs Baracskai Vidor Bátori György
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80262 DFVE Duna-Via - TVSE szept. 16. 12:00 Horváth József Kraut Krisztina Füzesi Zsolt Császár György
Tatabánya
80155 MAFC-INFINITYN - SZVTK szept. 16. 12:30 Bereczki Miklós Varga-Pergel Judit Varga Márk Wolf Péter
Csongrád
80245 MGM - Váci VSE szept. 16. 12:30 Kiss Attila Kormos Sándor Gérnyi Tamás Tóth Imre
Eger-Bitskey
80282 Balaton VK - SMAFC1860 SE szept. 16. 12:30 Tóth Bendegúz Balázs Bálint Győri Attila Székely Zoltán
Nagykanizsa
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81597 UVSE - FTC-Telekom szept. 16. 12:30 Baracskai Vidor Vermes Balázs Sipos Dávid Bátori György
Széchy T. u. Margitsz.
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79859 A-HÍD VASAS PLAKET - UVSE szept. 16. 13:00 Ercse Norbert Kocsák Karina Lilla Laposa Lajos Marjay Zsolt
Komjádi Tordai Gábor Kerecsen Fanni
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80263 SE SK - ELTE-BEAC szept. 16. 13:00 Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Horváth József Császár György
Tatabánya
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79829 UNI-GYŐR GYVSE - SZVE szept. 16. 13:00 Sajben Nikolett Gudra Gábriel Fodor Rajmund Várkonyi Gabriella
Aqua SK Győr Bors Dorottya Ábrahám Dániel
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80244 Egri Vízmű SC - Invictus Sc. szept. 16. 13:30 Gérnyi Tamás Kormos Sándor Kiss Attila Tóth Imre
Eger-Bitskey
80154 Szentes Üdülőközpont - Békéscsaba szept. 16. 13:45 Varga Márk Varga-Pergel Judit Bereczki Miklós Wolf Péter
Csongrád
80283 PTE-PEAC - KVSE szept. 16. 13:45 Győri Attila Balázs Bálint Tóth Bendegúz Székely Zoltán
Nagykanizsa
80264 KVE - TVSE szept. 16. 14:00 Horváth József Kraut Krisztina Füzesi Zsolt Császár György
Tatabánya
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81613 Ceglédi VSE - SE SK szept. 16. 14:00 Sipos Dávid Vermes Balázs Baracskai Vidor Bátori György
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80243 Alarm Sensor-Aquatic - MGM szept. 16. 14:30 Kiss Attila Kormos Sándor Gérnyi Tamás Tóth Imre
Eger-Bitskey
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79861 Genesys OSC Újbuda - Kaposvári VK szept. 16. 15:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Németh Attila
Szőnyi út Tóth Koppány Mészáros Kitty
Férfi OB I/B. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79972 YBL WPC - KVE szept. 16. 15:00 Tordai Gábor Kocsák Karina Lilla Laposa Lajos Móni Béla
Komjádi Ercse Norbert
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80151 Csongrád - MAFC-INFINITYN szept. 16. 15:00 Bereczki Miklós Varga-Pergel Judit Varga Márk Wolf Péter
Csongrád
80265 ELTE-BEAC - DFVE Duna-Via szept. 16. 15:00 Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Horváth József Császár György
Tatabánya
80284 UNI-GYŐR GYVSE - SMAFC1860 SE szept. 16. 15:00 Tóth Bendegúz Balázs Bálint Győri Attila Székely Zoltán
Nagykanizsa
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79830 SZVE - BVSC-Zugló szept. 16. 15:00 Bors Dorottya Gudra Gábriel Sajben Nikolett Várkonyi Gabriella
Aqua SK Győr Fodor Rajmund Ábrahám Dániel
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81614 BFSE - TVSE szept. 16. 15:00 Baracskai Vidor Vermes Balázs Sipos Dávid Subasitz Mihály
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80242 Váci VSE - Invictus Sc. szept. 16. 15:30 Gérnyi Tamás Kormos Sándor Kiss Attila Tóth Imre
Eger-Bitskey
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79857 Szolnoki D Praktiker - PannErgy-Miskolc szept. 16. 16:00 Kenéz György ifj. Bódi Csaba Pásztor Márta Kosztolánczy György
Szolnok Berki András Modla Csilla
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81615 Tigra-Zf-Eger - MATE-GEACValkaiÁgiVA szept. 16. 16:00 Sárándi Ákos Bata Kornél Rapavi Bence Subasitz Mihály
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB II. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80156 Szentes Üdülőközpont - SZUVTE BT szept. 16. 16:15 Varga Márk Varga-Pergel Judit Bereczki Miklós Wolf Péter
Csongrád
80241 Egri Vízmű SC - Alarm Sensor-Aquatic szept. 16. 16:30 Kiss Attila Kormos Sándor Gérnyi Tamás Tóth Imre
Eger-Bitskey
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79858 BVSC-Zugló - ZUE.hu SZVE szept. 16. 17:00 Kollár György Roszik Ágnes Anetta Miklósfalvi Éva Marnitz Miklós
Szőnyi út Debreceni Nóra Mészáros Kitty
Férfi OB I/B. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79975 TVSE - FVS KFT szept. 16. 17:00 Füzesi Zsolt Kraut Krisztina Pintér János Császár György
Tatabánya Horváth József
BENU Női Magyar Kupa
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79831 BVSC-Zugló - UNI-GYŐR GYVSE szept. 16. 17:00 Fodor Rajmund Gudra Gábriel Bors Dorottya Várkonyi Gabriella
Aqua SK Győr Sajben Nikolett Ábrahám Dániel
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81618 TVSE - Ceglédi VSE szept. 16. 17:00 Rapavi Bence Bata Kornél Sárándi Ákos Subasitz Mihály
Széchy T. u. Margitsz.
Férfi OB I/B. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79970 Neptun VSC - Eszterházy SC szept. 16. 18:00 Fábián Gergely Bence Kiss Dániel Laposa Lajos Petik Gyula
Hajós A. fedett Csanádi Zsolt
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81617 SE SK - Tigra-Zf-Eger szept. 16. 18:00 Sárándi Ákos Bata Kornél Rapavi Bence Subasitz Mihály
Széchy T. u. Margitsz.
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79860 EPS-Honvéd - PVSK- Mecsek Füszért szept. 16. 19:00 Kovács Cs. Tamás Kis-Nemes Bianka Donauer Márk dr. Kenéz György
Kőér u. Kendeházi Máté Zugonics Péter
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
81616 Balaton VK - BFSE szept. 16. 19:00 Rapavi Bence Bata Kornél Sárándi Ákos Subasitz Mihály
Széchy T. u. Margitsz.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80620 BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa szept. 17. 00:00 Rubos Károly Roszik Ágnes Anetta Sikter Richárd Marnitz Miklós
ELHALASZTVA Petik András
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80735 UVSE I. - Fehérvár VSE szept. 17. 10:00 Bors Dorottya Beszédes Réka Dorka Csizmadia Zsolt Bátori György
Hajós 33m-es Kollarics Gábor
80737 SZVPS - AVUS szept. 17. 10:00 Kollár György Barta Lajos Ercse Norbert Várkonyi Gabriella
Tiszavirág uszoda, Szeged Tóth Koppány
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80858 KSI SE - KESI szept. 17. 10:00 Rózsavölgyi Dániel Mészáros Kitty Kevi Tamás Marjay Zsolt
Széchy T. u. Margitsz. Balogh Zoltán
80860 BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa szept. 17. 10:00 Sikter Richárd Roszik Ágnes Anetta Petik András Marnitz Miklós
Szőnyi út Rubos Károly
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80739 Honvéd - Tigra-Zf-Eger szept. 17. 10:30 Kendeházi Máté Kiss Dániel Fodor Rajmund Székely Zoltán
Tüzér utca Csanádi Zsolt
80741 PSN ZRT. - Genesys OSC Újbuda szept. 17. 10:30 Bujka János Zsigrai János Bereczki Miklós Juhász György ifj.
Pécs-Abay Csutorás Bence
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80614 FTC-Telekom - CPVSE szept. 17. 11:00 Ádám Frank Zugonics Péter Bartus Tamás Subasitz Mihály
Népliget Debreceni Nóra
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80736 Vasas SC - Kaposvári VK szept. 17. 11:00 Vogel Gábor Kocsák Karina Lilla Donauer Márk dr. Tóth Imre
Komjádi Duray András
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80617 SZVPS - AVUS szept. 17. 11:15 Tóth Koppány Barta Lajos Kollár György Várkonyi Gabriella
Tiszavirág uszoda, Szeged Ercse Norbert
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80738 KSI SE - KESI szept. 17. 11:15 Balogh Zoltán Mészáros Kitty Rózsavölgyi Dániel Marjay Zsolt
Széchy T. u. Margitsz. Kevi Tamás
80740 BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa szept. 17. 11:15 Petik András Roszik Ágnes Anetta Rubos Károly Marnitz Miklós
Szőnyi út Sikter Richárd
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80855 UVSE I. - Fehérvár VSE szept. 17. 11:30 Kollarics Gábor Beszédes Réka Dorka Bors Dorottya Bátori György
Hajós 33m-es Csizmadia Zsolt
80861 PSN ZRT. - Genesys OSC Újbuda szept. 17. 11:45 Csutorás Bence Zsigrai János Bujka János Juhász György ifj.
Pécs-Abay Bereczki Miklós
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80619 Honvéd - Tigra-Zf-Eger szept. 17. 12:00 Csanádi Zsolt Kiss Dániel Kendeházi Máté Székely Zoltán
Tüzér utca Fodor Rajmund
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80854 FTC-Telekom - CPVSE szept. 17. 12:15 Debreceni Nóra Zugonics Péter Ádám Frank Subasitz Mihály
Népliget Bartus Tamás
80856 Vasas SC - Kaposvári VK szept. 17. 12:15 Duray András Kocsák Karina Lilla Vogel Gábor Tóth Imre
Komjádi Donauer Márk dr.
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80618 KSI SE - KESI szept. 17. 12:30 Kevi Tamás Mészáros Kitty Balogh Zoltán Marjay Zsolt
Széchy T. u. Margitsz. Rózsavölgyi Dániel
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80857 SZVPS - AVUS szept. 17. 12:30 Ercse Norbert Barta Lajos Tóth Koppány Várkonyi Gabriella
Tiszavirág uszoda, Szeged Kollár György
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80615 UVSE I. - Fehérvár VSE szept. 17. 13:00 Csizmadia Zsolt Beszédes Réka Dorka Kollarics Gábor Bátori György
Hajós 33m-es Bors Dorottya
80621 PSN ZRT. - Genesys OSC Újbuda szept. 17. 13:00 Bereczki Miklós Zsigrai János Csutorás Bence Juhász György ifj.
Pécs-Abay Bujka János
80616 Vasas SC - Kaopsvári VK szept. 17. 13:30 Donauer Márk dr. Kocsák Karina Lilla Duray András Tóth Imre
Komjádi Vogel Gábor
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80734 FTC-Telekom - CPVSE szept. 17. 13:30 Bartus Tamás Zugonics Péter Debreceni Nóra Subasitz Mihály
Népliget Ádám Frank
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
80859 Honvéd - Tigra-Zf-Eger szept. 17. 13:30 Fodor Rajmund Kiss Dániel Csanádi Zsolt Székely Zoltán
Tüzér utca Kendeházi Máté
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
ID Csapatok, helyszin Idő Játékvezetők DTitkár Időmérő Ellenőr Gólbíró
79868 PannErgy-Miskolc - BVSC-Zugló szept. 19. 19:30 Petik András Németh Gábor Laposa Lajos Kosztolánczy György
Miskolc, Kemény D. Kovács Soma Habzsánszky Norbert